Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 hónapja van menzeszem...

20 hónapja van menzeszem korán megjött 12 éves vagyok és kellene tamponnt használnom több okból is anyuval nem akarok erről beszélni elkezdjem a tampon használatát vagy ne?

Figyelt kérdés

okok:1 nem nagyon szeretem a betétet

2 heti 5 tesink van + hetente 3-szor kézilabda edzésre járok és zörög

3 könnyen átázok


előre is köszi a válaszokat


2014. ápr. 9. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig beszélned kell vele... mert gondolom ő veszi neked..
2014. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már 10 nap után orvoshoz kellett volna menned. Mindenképpen szólj anyukádnak.
2014. ápr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért kellett volna 10 nap után orvoshoz mennem?több oldalon is azt olvastam,hogy elég a némi élet megkezdésekor de mindenképp 18 után. Nem mindig anyu veszi
2014. ápr. 10. 06:29
 4/7 anonim ***** válasza:

El ne hidd már ezt a hüly.séget az orvossal!!

23 éves korod körül, illetve a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel kellene elmenni az első szűrésre.

2014. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok az aplikátoros tamponról kaptam alway-es csomagot és volt benne 2 darab meg az osztálytársaim is kaptak és rámsózták
2014. ápr. 10. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ne haragudj, félreolvastam. Azt olvastam, hogy 20 napja van menstruációd. Szóval az első 20 hónapja jött meg. Így természetesen nem kell orvoshoz menned. Még egyszer bocsáss meg a tévedésemért!
2014. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi köszi a válaszokat megkérdeztem a mamát hogy anyu mit szólna jobban ismeri mint én de még ma anyut is megkérdezem
2014. ápr. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!