Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szeméremdomb feletti folyama...

A szeméremdomb feletti folyamatos, enyhe nyomás. Ez mi lehet? Terhes tuti, hogy nem vagyok. Ez valami gyulladas lenne?

Figyelt kérdés
2 hete a hasam is megy, de az szerintem az idegtol. Orvosnal voltam, semmi bajom azt mondta. Ami jo, de erzem, hogy valami nem olyan mint rehen. Valaki jart mar hasonlo cipoben?

2014. dec. 16. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltál? Nőgyógyásznál vagy házi orvosnál?

Én is hasonlót érzek ma reggel óta, középen fáj a hasam egészen legalul. Én hólyag gyulladásra gondolok, holnap megyek nőgyógyászhoz. :/

2014. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, ő adott beutalót a Hasi ultrahangra. Nekem húgyhólyaggyulladást írt a beutalóra, az ultrahanos orvos ki is nevette, mert semmi baja nincs a hólyagomnak. Csütörtökön megyek nőgyógyászatra, remélem kiderül mi a baj. Neked pedig jobbulást! Majd írj mi volt :)
2014. dec. 16. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Na én voltam tegnap a nőgyógyásznál (mondjuk alapvetően bakteriális fertőzéssel járok hozzá, de megkérdeztem tőle ezt az alhasi fájdalmat is, mert összefügghet), mondtam neki, hogy a hólyagomra tippelek, megtapogatta kívülről/belülről és mivel akkor nem éreztem fájdalmat nem tulajdonított neki jelentőséget. Azt mondta szerinte rendben vagyok, még várjuk a tenyésztés eredményét, amiből kiderül, hogy elmúlt-e tényleg a fertőzés. Szóval ennyit tudtam meg, de gondolom ez így neked nem sokat segít... :/ Majd írj, neked mit mondanak ma, kíváncsi vagyok!

2014. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!