Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan hüvely heveny...

Állandóan hüvely heveny gyulladásom van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Havi rendszerességgel kell nőgyógyászhoz járnom nyár óta és mindig ugyanaz a diagnózis.. az orvos azt mondta egy vizsgálatot kellene elvégezni ami azonban 27 ezer forint ami nem kevés pénz..mielőtt kiadnék ennyit, szeretném tudni hogy volt e valakinek hasonló problémája és milyen megoldást találtak rá.
2014. dec. 16. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Másik orvos megkérdezése.

És ha van párod az ő kezelése is.

2014. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi az a vizsgálat? Milyen kórokozó tenyészett ki? Párodat kezelték-e? Szedsz-e fogamzásgátlót?
2014. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már váltottam fogamzásgátlót, de volt olyan hogy pont ez miatt nem szedtem 2 hónapig, mind2 hónapban ugyanúgy volt gyulladásom.. volt akkor párom, de már nincs meg 3 hónapja és még most is ugyanúgy jönnek a gyulladások
2014. dec. 16. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem ugyanez a problémám, már több mint fél éve. Több orvosnál is jártam, sztk és magánrendelésen is. Sajnos egyik doki sem tudott segíten: felírnak valamit gomba vagy baktérium ellen, ami addig segít, amíg szedem, de utána egyböl újra elöjön. Nagyon el vagyok keseredve, mert a házaséletnek nem tesz jót.

Én még nem hallottam erröl a vizsgálatról, de ha segit, nem haboznék, mivel ennek már a többszörését költöttem gyógyszerekre.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de a megoldás engem is érdekelne :(

2015. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmim mindig akkor van, ha kimerülök lelkileg-testileg, sok stressz, idegeskedés..stb. Tavaly, amikor szakdolgozatot írtam és aztán az eredményt vártam, akkor én is ilyen hüvelygyulladást kaptam. Az államvizsgám után pedig kijött egy akkora hatalmas kelés az szeméremajkamon, hogy másfél hónapig nem múlt el. Most nagy változások lesznek az életemben (új férfi, talán külföldre költözés) most meg a torkom van folyton begyulladva 1 hónapja. Stressz okozza. A megoldást én is keresem...
2015. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!