Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki mond valami ami segiten...

Valaki mond valami ami segiteni tudna?

Figyelt kérdés
16eves vagyok.Nem mindig jön meg a menzeszem, van hogy honapokat kimarad.Az elozo honapban sem jött meg. együtt voltam a baratommal ma, de nem vedekeztunk, nem is volt sokaig bent, gyorsan elment, de elotte kivette.Ez volt az elso alkalom, de tenyleg nem tartott fel percnel tovabb. Felek, hogy terhes lehetek. Nem akarok az lenni. A szuleim amugy is ellenzik, hogy egyutt legyunk. Nem beszeltem rola anyukamnak. Nem tudom mitcsinaljak. Terhes lehetek? Normalis valaszokat szeretnek kapni! Köszönöm!

2014. dec. 17. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiába vette ki előtte, már az előváladékban is lehet spermium, védekezés nélkül ne szexelj. Csinálj majd tesztet, abból kiderül, ha terhes vagy és a rendszertelen menzesz miatt keress fel egy nőgyógyászt.
2014. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes lennél. Persze csak akkor ha a barátod vigyázott.
2014. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!