Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhet a végbélnyílásom?

Mitől vérezhet a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta fáj ha wc-zek, és vérzik is. Nagyon rossz..valaki tudna segíteni h mit csináljak?:S Nem szeretnék dokihoz menni meg elmondani...lécci..:)
2008. aug. 17. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyered van valszeg. Ez bizony orvoshoz menetelt jelent... De nem égő, sokaknak van ilyen problémájuk
2008. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! ezt bizony aranyér :( ha már vérzik, akkor mindenképp menj el dokihoz, mert nagyobb baj lehet belőle. Nagyon "szar" helyen van, a vérző, nyitott seben keresztül könnyen elfertőződhet, akár el is rákosodhat.

Sokaknak van ilyen baja, nyugodtan fordulj az orvosodhoz, nem ciki.

2008. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia!Én már négy éve túlvagyok az aranyér műtéten, csak javasolni tudom, hogy orvoshoz menj!!!Teljesen megváltozott az életem, semmi fájdalom, véres fehérnemű a múlté!Nekem az utólsó lökést az adta, hogy elöttem tört össze egy férfi, későn jött és csak a rákot tudták megállapitani!Nem szabad prűdnek lenni, tedd félre a szégyellőséget!
2008. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos aranyér? Mert csak wc-zés közbe van, soha nem fáj máskor meg nem vérzik máskor... :S
2008. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Ezt én írtam csak a bnőméről..bocsi:)
2008. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz!Lehet egy bélvérzés is, vagy belső aranyér.Nekem belső volt, csak wc-zéskor vérzett, és mint utóbb kiderült, egy 4cm-es repedés volt, ez szokott felszakadni, és csak akkor vérzett.Tehát menj a sebészetre, ott is a Proctológiára.A háziorvos ad beutalót.NE várj heteket, csak rosszabb lesz.
2008. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!