Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 éves kislányom valami...

8 éves kislányom valami nagyon makacs fertőzést kapott. Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés
Suliba wc-n,uszodába,vagy nem tudom,de elkapta sajnos szegény. Nagyon piros,ég és csíp neki,meg vakarja és fáj is. Canestennel kentük pár napig,tegnap meg akartam adni neki egy kúpot,aztán mégse adtam. Most voltunk szakorvosnál,azt mondta,hogy belső kezelésre is szükség van,applikátoros hüvelykrémet írt fel,külsőleg meg szintén krémet. Érzékeny a fertőzésekre,könnyen elkapja. Ma este már kell használni mindegyiket. Applikátort még én sem használtam soha,ha valaki volt már így,segítsen. Nem szeretnék fájdalmat okozni neki. Köszi a normális válaszokat,és bocs a hülye kérdésért.

2014. dec. 19. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az emberi immunrendszer viszonylag erős tud lenni fertőzések kivédésében és leküzdésében, de csak egészséges embereknél.


Ehhez viszont nem mindegy milyen az étrend, az életmód, a vitamin ellátottság (ezt sorolhatjuk étrendhez is) és például a lelki (pszichés) állapot.


Valaki nem akar beteg lenni, fertőzéseket elkapni? Sok mindent lehet tenni érte, lehet erősíteni magunkat.

2014. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, azt nem mondom, hogy nem fog neki egy aprócskát fájni. De az applikátor nagyon vékony, és nem kell teljesen felnyomni. Amikor érzed, hogy beleütköztél valamibe, akkor már elég mélyen vagy. Kellemetlen lesz neki, de próbáljátok elterelni a figyelmét, nyugtatni, hogy csak pár másodperc.
2014. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!