Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves kislányom vírusos...

12 éves kislányom vírusos fertőzést kapott, mindent kihány, kúpot írtak fel neki, de hogyan adjam be?

Figyelt kérdés
Nem akarja engedni.Mit csináljak? Írjatok!

2012. jan. 12. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Jaj, ez már máskor is volt, fake...
2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
és ha megpróbálsz a lelkére beszélni?: nem nézel oda közben, takarja el a punciját, mehet a kórházba és ott majd egy idegen adja be, adja be magának esetleg úgy, h a fejénél állsz és akkor őt magát nem látod alulról, azt viszont igen, hogy beadja-e...
2012. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
első, te miről beszélsz?
2012. jan. 12. 20:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is volt ilyen esetünk, magának próbálta beadni


szerintem úgy lehetne, hogy az alsónemű rajta marad, lehajol, te meg gyorsan....

beszéld rá valahogy, vagy 12 évesen magának is felrakhatja.

2012. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok, fél é alatt ez a harmadik ugyanilyen kérdés.

Egy 12 évesnek már fel kell mérni ésszel, h ez az ő érdeke.

Egyébként pedig add a kezébe, és tegye fel magának.

Magyarázd el neki, h hogyan csinálja.


Egyébként ha vírusos, akkor nem kell semmi gyógyszer, ha lázas, akkor priznic, vagy hűtőfürdő, folyadékot igyon, kortyonként, ha nagyon hányingere van, igyon hideg kólát.

2012. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első te nem vagy komplett. A kóla nem fog használni ha minden kijön belőle. Én megmondanám ha nem teszi fel a kúpot akkor injekciót kap, és el is vinném az ügyeletre.
2012. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Első! Még soha nem tettem fel itt kérdést, úgyhogy nem tudom , hogy mi volt fél éve. Egyébként nem lázas csak mindent kihány. A kúpot pedig az orvos adta, nem mi találtuk ki.
2012. jan. 12. 20:48
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldottuk.
2012. jan. 12. 21:06
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. jan. 12. 21:09
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Magyarázd el neki, hogy a kúp is gyógyszer, csak nem szájon keresztül veszi be, hanem a fenekén keresztül. Ha nem akarja semmiképpen, hogy Te add be neki a kúpot, akkor mondd meg neki, hogy adja be magának, de úgy, hogy Te is lásd. Egyébként nem tudom miért szégyellős a saját anyukája előtt.
2012. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!