Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet mellrák?

Ez lehet mellrák?

Figyelt kérdés

A mellem mindig is nagyon kicsi és puha volt, a napokban viszont azt vettem észre, hogy ha hozzáérek, nagyon érzékeny és fáj, s kemény az egész, méretre nem látok növekedést, de olyan, mintha egy kemény labda lenne benne, az egyikben egy 3 centi átmérőjű, a másikban csak egy kisebb. Sose volt még ilyen, kicsit megijedtem. Lehet ez daganat vagy esetleg csak menstruáció előtti tünet?

A menstruációm sose volt szabályos - főleg gyógyszerek szedése miatt-, hol kimaradt, hol havonta többször megjött, de nem szokott tünete lenni, ezért is félek. Tudom, orvos, de nem akarok mindennel azonnal odarohanni.


2014. dec. 20. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A rosszindulatú daganat jellemzően nem fáj, meg az sem gyakori, hogy mindkét mellben egyszerre jelentkezik. Szóval nem valószínű, hogy ilyen gond lenne. Persze ettől még ki kell vizsgálni, csak nem kell megrendelni a koporsód:P
2014. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!