Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha napközben...

Az normális ha napközben 0,5-1 litert iszom és éjszaka is ugyanennyit? 14/L

Figyelt kérdés
Már olyan megszokott!Este kiteszek magamnak az íroasztalra(közvetlenül az ágyam mellett csak ki kell nyújtani a kezem hogy elérjem) egy söröskorsóban(0,5l-es)szörpöt(és még van hogy még egy kis pohárral is)és reggelre üresek(tehát "alvaiszom").Biztos hogy ez nem normális,mások nem isznak csak max reggel egy kortyot!Ha nem rakok ki inni akkor éjszaka 10-szer felkelek hogy vattát köpök(annyira kiszárad a szám hogy csak na XD).Próbálkoztam párásítóval meg hogy többet iszom nap közben de nem használt semmit!Mit tehetek?
2010. febr. 2. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
az normális h napközben min. 0,5 -1litert iszol, mondjuk 2 a javasolt. gondolom este sem baj:) Am nem sozktál este járkálni a mosdóba? csakmert ha én iszok alván előtt vagy közben, akkor én szoktam:)
2010. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez neked nem okoz problémát, akkor nincs vele baj.
2010. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem! Ez is egy furcsa dolog!Csak reggel és este megyek wc-re éjszaka eszembe sem jut!

am Köszi a válaszokat!

2010. febr. 2. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem ezcsakegy megszokott dolog.

ha nagyon zavar le lehet szokni róla, csak nehézkes.

2010. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is félliteres söröskorsót készítek magam mellé

és amugy nem alva iszol csak felkelsz iszol és reggelre nem emlékszel, ugyanezt csinálom én is

sőt nyáron éjszakénként egyhuzamra megittam közel 3/4 liter vizet annyira melegem volt

szerintem jó ha sokat iszol :D

19L

2010. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így téli időszakban a napi 1l folyadék még talán elmegy, de nyáron azért figyelj rá jobban hogy a melegtől függően legalább 2-2,5 l igyál meg.

Én lefekvés elött csak egy két kortyot szoktam inni, mert különben biztos felébredek éjszaka és ki kell mennem, de ha te másképp nem bírod akkor csak igyál, viszont a cukros üdítőket, szörpöket nem javaslom, mert legalábbis én azoktól csak mindig szomjasabb szoktam lenni. Ha teheted igyál inkább ásványvizet, de abból se a szénsavasat, de legjobb szerintem a sima csapvíz. Persze napközben ihatsz mást is de a cukros italokat márcsak a fogad miatt sem javaslom.

2010. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam hogy nem vagyok vele egyedül!Majd igyekszem több vizet inni,csak a szörp sokkal finomabb és mindig van itthon,ezért nehéz ellenállni!xD
2010. febr. 3. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
tegyél ki sima vizet. a cukros szörp egész éjszaka ott roncsolja a fogazatodat.
2010. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak nekem is időszakaim, amikor éjjel sokat iszom. A napközbeni 0,5-1 l nem túl sok, lehet, hogy éjjel pótolod :)
2010. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!