Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha 13 (lassan...

Normális az, ha 13 (lassan 14) évesen, a menszim olyan erős, hogy éjszaka 2-3szor fel kell kelnem betétet cserélni, különben átázok? És az, ha nappal óránként kell cserélnem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Van akinek nagyon erős, ez természetes.

Ügyelj arra, hogy fogyassz olyat ételeket, amiben sok vas van. Vagy szedj külön vitamintablettát mert az erős vérzés miatt vashiány alakulhat ki.

Ha mégis úgy érzed valami nincs rendben, fordulj nőgyógyászhoz, háziorvoshoz, beszélj anyukáddal.

Próbáltad már a tampont? Én úgy csinálom, amikor nagyon erős, hogy tampon és betét is. Éjszakára is így szoktam. Évek óta, és semmi bajom sincs.

2008. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm.Köszi kipróbálom majd!:)
2008. dec. 1. 01:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hinném h lenne bajom,csak azért úgy gondoltam, h megkérdezem!:)
2008. dec. 1. 01:54
 4/8 anonim ***** válasza:
:) Szerintem nincs semmi gond, még sokkal cifrább dolgok is lehetnek a mensivel fiatal korban. Lehet később nem is lesz ilyen erős.
2008. dec. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyetértek az előzőkkel, van akinek erős van akinek gyenge, ezmiatt nem kell aggódnii :D
2008. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi baj. Nekem is ilyen erős :)
2009. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

elsőnek:


mért ajánlgatod egy kislánynak a tampont??? még a felnőtt nőknek is egészségtelen főleg éjszakára!!!! hát akkor egy fiatal lánynak??? gondolkozz már-.-

2010. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is pont ugyanilyen gondokkal küzdök .D

én is 13 éves vok, és nagyone rős nekem is mindig .S :)

nem vagy egyedül

2010. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!