Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha pettingeltem már sokszor...

Ha pettingeltem már sokszor (szóval nincs szűzhártyám), de szűz vagyok még, akkor?

Figyelt kérdés

Akkor a nőgyógyásznak mit mondjak? Állítólag az 1. kérdése,hogy szűz vagy-e még?!

Nem ciki mondani,hogy igen szűz vagyok, közben meg már nincs szűzhártyám? Vagy mondjam,hogy nem vagyok már az?

Egyébként már vibrátort is használtam!


2010. febr. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy a szó köznapi értelmében igen :-D Amúgy meg érezni fogja, hogy nincs szűzhártyád, de nem ciki.
2010. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kár volt ennyire elébe menni a dolgoknak. Várhattál vona az első szerelmi aktusig, de most már késő.

Ha az orvos megkérdezné, hogy szűz vagy-e, annyit mondj, hogy elvileg igen /mert nem volt nemi aktusod fiúval/, gyakorlatilag azonban saját magad gondoskodtál a szűzhártyád átszakításáról. Ezek után ugyanúgy fog megvizsgálni, mint a rendszeres nemi életet élő nőt, vagyis nem úgy, mint egy kis szűz leánykát.

2010. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya épsége vagy "sérülése" nem egyértelmű jele annak, hogy voltál-e már fiúval. Vannak, akiknek csak a második, harmadik alkalommal sérül együttlétkor.

Viszont előfordulhat az is, különböző okok miatt már sérült, annak ellenére, hogy nem voltál fiúval. (Egyesektől azt is hallottam, hogy pl. tornagyakorlatok közben is előfordulhat ilyen jellegű sérülés)

Ha megkérdezné az orvos, nyugodtan válaszolj őszintén, hogy nem voltál még fiúval. A szűzhártyád állapota mint mondtam, nem egyértelmű jele a szüzességnek. Különben nem kérdezne meg, hanem csak megkukkantaná a székben, hogy "mi a helyzet."

2010. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

egyébként 18 éves vagyok, nem valami 14 éves, aki nem bírta kivárni a dolgokat.

A szerelmi aktussal pedig még várok az igazira :)

2010. febr. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!