Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon megijedtem. Tegnap...

Nagyon megijedtem. Tegnap este pettingeltem a barátommal és már közben is fájt. Reggelre teljesen megdagadtak a kisajkaim, fáj és picit vérzik is. Nagyon undi, de alig bírok ülni is. Nagyon megijedtem mert még szűz vagyok. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
nem lehet hogy a barátod kicsit durvább volt? A fájdalom valoszinűleg attol volt hogy feszül voltál és nemtudtad kellőképp elengedni magad és nem lehettél tul nedves sem. Hogy mitől dagadt be a kisajkad arra sajnos nemtudok válaszolni.
2009. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akár felfázástól is lehet!főleg ha még rátett 1 lapáttal azzal hogy durva volt a barátod 1 picit...
2009. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kis felfázás + durva pasi + ha még koszos is volt a keze akkor valami jó kis fertőzést összeszedtél. Nőgyógyász majd ír fel rá valamit.
2009. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! adurva dörzsölő érintéstől amit a barátod okozott úgymond izgatás címszó alatt,az okozta ezt,ez teljesen biztos hiszen azt írod már közben is fájt.máskor tessék szólni ha valmi nem jó bátran csak ő is így tanulja meg hogy okozhat örömet neked.így meg nem fog csak fájdalmat amit nem szeretnél. mond meg a barátodnak csinálja finomabban legyen figyelmesebb .mert ő rendkivűl nemtörődöm volt veled. most pár napig ne pettingeljél hogy hámréteg hamar begyógyuljon. a fürdő vizedbe szórj kamilla virágot az segít és kellemesebb lesz az ülés és segít regenerálódni az ajkaidnak.
2009. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
62%
Én sokszor vagyok úgy hogy mikor a párommal pettingelek akkor ha mondjuk pár napja borotválkoztam és borostás vagyok akkor még saját magam is kidörzsölöm, attól függetlenül hogy a párom hogyan csinálja lennt a dolgokat. Perzse ez egyénfüggő csak pont olvastam a kérdésed és nekem ettől szokott még, de érdemes figyelembe venned az előző hozzászólókat is, őgyógyász .. stb, ha 1-2 napnál tovább észlesz furcsa tüneteket, akkor fordulj orvoshoz.
2009. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!