Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több, mint fél hónapot...

Már több, mint fél hónapot késik a menstruációm? Mitől lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rendszertelen a menstruációm, szinte azóta, hogy megjött. Történt már egyszer, hogy kihagyott egy hónapot, aztán újra megjött. Az esetek nagy részében, ha előző hónapban 5.-én jött meg, akkor a következő hónap 10-15.-e körül jött meg. Előző hónap 5.- én jött meg, ebben a hónapban meg még nem volt semmi. Valójában júliusban volt az első szexuális együttlétem a barátommal, azóta nem. Az lehetetlen, hogy teres lennék, mivel vigyáztunk mindenre és az utána következő hónapokban meg is jött normálisan. Valamint semmilyen rosszul létet, változást nem tapasztalok. Határozottan nem ez az oka. De akkor mégis mi lehet? Többen is írták már, hogy a rendszertelen étkezés, a testsúlyom miatt van. Ez lehetséges?

2014. dec. 25. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Miután először megjön, 2 évig még normális ha rendszertelenül jön meg, utána kellene beállnia rendszeresre. Van olyan, akinek 40 napos a ciklusa, lehet, hogy nálad is erről van szó. Ahhoz azért nagyon rendszertelenül kell étkezni, hogy befolyásolja a menzeszt, mondjuk egy anorexiásnak valóban kimaradhat, de egyébként nem nagyon szokott felborulni a ciklus, csak nagyon nagymértékű stressztől, vagy tényleg különös étkezési szokásoktól.
2014. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!