Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok még?

Miért nem menstruálok még?

Figyelt kérdés

Hjajj. 13 és fél éves vagyok(erre tudom hogy a legtobben osszehuzzak a szemoldokuket, h ennyi idosen minek panaszkodom)

De. Nagyon fura, anyukámnak 13 éves korában jött meg, keresztanyumnak 18(!). Amilyen a szerencsém, tuti rá ütök, de nem ez a lényeg.

Már kb 1 éve van fehérfolyásom, a mellbimbóm alatt is megkeményedett, nyomásra fáj, de mellem (szinte) egyáltalán nincs...

Miért lehet ez?? (Hogy nincs mensim)



2014. dec. 27. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Örül neki , minél később annál jobb !
2014. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom manapság mi ez a nagy izgalom, hogyha később jön meg a menzesz, mint másoknak. Örülj neki, hiszen nem egy kellemes dolog betéttel, vagy tamponnal mászkálni, nem beszélve a néha sokszor nagyon erős hasgörcsökről, és az előtte levő egyéb tünetekről. Örülj amíg kislány vagy, után még kb 40 évig bíbelődhetsz vele.
2014. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat oke...
2014. dec. 27. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:

a keresztanyukád milyen rokonságban van ?

én 6.után nyáron kezdtem el először menstruálni. de utána 8 hónapig nem is volt egyátalán, utána is kimaradozva jött meg.

nem tudod siettetni a dolgokat. én is voltam ennyi idős, én is ugyanúgy vártam mint te.

de ne építsd eköré a gondolataidat, mert nem rajtad múlik.

legyen nálad mindig tartalék betét. mással nem tudsz készülni.

nekem az első pár év szörnyű volt, összevissza jött meg, nagyon sok is, éjszaka átáztam tampon és betét mellett.

mióta fogamzásgátlót szedek, azóta lett normális csak.

sok a macera vele, meg nem is olcsó dolog, havonta nekem kb 1000volt a betét meg tampon régebben.

2014. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hat a kereszt anyukam edesapam unokatestvere...

7.es vagyok, osztalyban 9 lany van, (nelkulem 8) ebbol, 4 menstrual, egyet nem tudok es (vekem egyutt) e akinek tutinem... DE az a kaki, hogy a harom lanybol kettonek mar mind tok nagy melle van(nem vagyok leszni, csak lehetetlen nem eszrevenni)

Raadasul engem szoktak zriakalni is da mar nagyjabol a szememb nem mondjak, de vissza-vissza hallom h szoktak csufoolni a fiuoltozoben...

2014. dec. 27. 14:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Szal elem egyutt harom lany van akinek meg nem jott meg, az bizti..
2014. dec. 27. 14:56
 7/13 anonim ***** válasza:

emiatt szoktak szekálni, hogy még nem jött meg?

vagy a cici miatt?

mindkettő nagyon gyerekes.

ha a menstruáció miatt szekálnak, akkor mondd meg, hogy már megjött a téli szünetben. úgysem tudják meg az igazat.

és mellesleg semmi közük hozzá, de mivel nemrég voltam én is ennyi idős, tudom hogy mennek...

ha a mellméret miatt szekálnak akkor nem tudsz mit tenni, ne foglalkozz velük.

2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hat a mellem miat szoktak. De mar mondtam nekik h ez a legszanalmasabb dolog a vilagon, mert senki sem tehet arrol h mekkora melle van xddd azota nagyjabol kussban vannak :D

Bar elegge leszarom oket, neha azert ha belegondolok, azert faj:/

2014. dec. 27. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Te vagy Nóra?
2014. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Miivan???xddd nem

Lola

2014. dec. 28. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!