Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok még?

Miért nem menstruálok még?

Figyelt kérdés

Hjajj. 13 és fél éves vagyok(erre tudom hogy a legtobben osszehuzzak a szemoldokuket, h ennyi idosen minek panaszkodom)

De. Nagyon fura, anyukámnak 13 éves korában jött meg, keresztanyumnak 18(!). Amilyen a szerencsém, tuti rá ütök, de nem ez a lényeg.

Már kb 1 éve van fehérfolyásom, a mellbimbóm alatt is megkeményedett, nyomásra fáj, de mellem (szinte) egyáltalán nincs...

Miért lehet ez?? (Hogy nincs mensim)



2014. dec. 27. 14:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Illetve

*lol

2014. dec. 28. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell aggódnod! 14 éves vagyok, és én is mindig azt hazudtam, hogy már megjött, így nem piszkáltak. Tedd ezt te is. Nem szép dolog hazudni, de senkinek semmi köze hozzá, és úgyse tudja senki bizonyítani, hogy nem így van. Meg a másik, hogy ha nem hazudsz, az se baj. Nem tartozol senkinek se beszámolóval! Szóval ezen ne aggódj. A mell miatt engem is piszkálnak, de majd megnő, én úgy vagyok vele, jó, hogy nem kosárlabda méretűek, hogy hason aludni meg futni se tudjak...

Tényleg ne panaszkodj, mert 16-17 éves korodig nem kell emiatt aggódnod, ha utána se jön meg, tanácsos orvoshoz fordulni, de még akkor sem kell feltétlenül gyanakodni, mindenki más ütemben fejlődik. Hogy mikor jön meg az nem határolható be. Az én mellem is kicsi (bár azért látszott a fejlődés rajta, de nem nagy mértékben), a szőr már mindenhol megjelent, fehérfolyásom kb. 12 éves korom óta volt, és végül csak nemrég jött meg. És afelől is megnyugtatlak, hogy nagyon szar. Én is vártam anno, sőt, dühített, hogy miért nincs nekem, mikor az összes barátnőmnek volt. És nem is olyan nagy buli, konkrétan sírtam is miatta. Fáj a hasam, derekam, pattanásosodok előtte, és még sorolhatnám a tüneteket. Undorodom picit a vértől, félek az átázástól, 10 perc egy egyszerű pisilés is, nem lehet akármikor fürdeni, kényelmetlen a tesizés, stb. Szóval totál nem olyan jó és nagy szám, mint hiszed, hittem, hiszik mások is. Azt nem mondom, hogy nem nyugodsz meg egy kicsit, hogy minden oké, nagylány lettél, de akkor sem egy kellemes dolog, majd megtapasztalod, nem lehet tudni, hogy mikor.:D

2014. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na ma megjott:D nem valami khm leanyalom mitnemondjak, 3/4ed iranket rohangalni a retyora cserelni:Dd
2015. szept. 14. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!