Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Védett maradtam így a terhessé...

Védett maradtam így a terhességgel szemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, kapni fogok hideget-meleget, de főként hasznos válaszok tudnának nekem most segíteni. Évek óta Symicia fogamzásgátlót szedek, de az ünnepek alatt nem volt sem rendelés, sem gyógyszertár, így az egy hét tablettaszünet után 3 napig csak Mercilont tudtam szedni, aminek ugyebár ugyanaz a hatóanyaga. Ezek után sikerült a saját tablettámhoz jutnom, az a kérdésem, hogy így védett maradtam-e a terhességgel szemben? Az ünnepek alatt ráadásul a nőgyógyászom sem tudtam elérni, pedig elvileg ügyeletes volt...Előre is köszönöm a válaszokat.

#symicia mercilon tabletta terhesség
2015. jan. 1. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg minden ugyan az a hatóanyagnál akkor nem hinném, hogy gond lenne. kb olyan mintha a neocitran, coldrex és panadol közt válogatnál. ugyan az mindegyik, csak a neve más.
2015. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fő hatóanyag mindkettőben az ethinylestradiol.
2015. jan. 2. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon légyszíves! Az orvostudakozón sem fogadnak most kérdéseket.
2015. jan. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!