Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Operáltak már méhen kívüli...

Operáltak már méhen kívüli terhességgel? Mennyi idő után lehet újra próbálkozni? Mennyi az esélye babának utána?

Figyelt kérdés
Most volt a műtétem, bal oldali petevezető eltávolítás történt.
2010. máj. 14. 08:46
 1/1 anonim válasza:

Elvileg 50%-os a teherbeesés, miel csak az egyik petefészekből kerülnek át a sejtek a méhben. Szerintem egyénileg változó, hogy mennyi idő kell, próbálkozni kell sűrűn, aztán hátha. Azt nem tudom, hogy mennyi idő mulva, gondolom az orvos megmondta, hogy mennyi a felépülési idő

Nagyimnak volt ilyen, első gyerek után méhenkivülije lett, aztán a következő gyerekre 14 évet kellett várni, de összejött neki:)Viszont olyat is ismerek, akinek 1-2 éven belül összejött a másik. És olyat is, akinek a második is méhenkívüli lett:( Ők utána örökbefogadtak, mert mindenképpen szerettek volna babát

2010. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!