Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a nőgyógyászati vizsgál...

Milyen a nőgyógyászati vizsgálat szűz lányok esetében?

Figyelt kérdés
Hétfőre van időpontom. Ez lesz az első vizsgálatom és kicsit félek. Tudom hogy sokan ki fogtok nevetni mert 20 éves létemre még szűz vagyok.
2015. jan. 1. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Külsőleg megnyomkodja a hasadat, ultrahangra küld.
2015. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Végbélen keresztül történik.
2015. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Vagyis nem lesz olyan nyúlkálós vizsgálat?
2015. jan. 1. 19:38
 4/19 anonim ***** válasza:
belém szűzen is benyúlt, mégis szűz maradtam, nyugi :) és én is csak 20 évesen vesztettem el
2015. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Ne ámítsd el! Ugyan úgy megvizsgál, mintha nem lennél szűz. Engem is megvizsgáltak ugyan úgy. Van vékonyabb kacsa is, direkt szüzeknek.


Kérdező! Ne félj, nem szörnyű! Én meg se éreztem. Ha félsz, rágörcsölsz, akkor viszont picit fájhat, mert nem tudsz lazítani.

Nyugodtan írd fel, amiket meg akarsz kérdezni, mert úgyis elfelejted ott bent.

A lényeg, hogy előtte fürödj le, és mond el a dokinak, hogy még szűz vagy. Akkor sokkal óvatosabb lesz, és kisebb eszközöket fog használni!

2015. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan hogy fog zajlani?
2015. jan. 1. 19:42
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Konkrétan úgy, hogy bemégy, kikérdez, hogy mi a panaszod. Utána bemégy egy belső öltözőbe, ami a vizsgálóba nyílik, és alulról levetkőzöl. Felfekszel az asztalra, ő megnyomogatja a hasad, utána szétteszed a lábad, ő meg megvizsgál. van kacsa, azt feltolja a hüvelyedbe, esetleg mintát is vesz. Pár perc az egész, és nem egy nagy dolog. Utána felöltözöl, esetleg csinál uh-t is. Írhat receptet, attól függ, miért mégy.
2015. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én elég sokat járok, mert babát szeretnénk, csak nem jön :(. Kérdezz nyugodtan!
2015. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a youtube-on fenn van millió, meg tudod nézni. Írd be, hogy woman exam.
2015. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű vizsgálatot csináltatok. Olyan éveset
2015. jan. 1. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!