Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3 hónapja felfordult az...

Már 3 hónapja felfordult az egész életem. De mégis miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz, de a barátommal rendszeresen védekezünk óvszerrel és sosem lyukadt ki. Viszont az utolsó mensim október 17-én volt, ami már majdnem 3 hónap. Azóta semmi. Nem barnázok meg semmi. Vettem két terhességi tesztet 3 héttel ezelőtt, de mind a kettő negatív volt. A terhesség jelei egyáltalán nem jelentkeznek. Ebben az utóbbi egy hétben pedig már 4-szer vérzett az orrom, teljesen hirtelen, csak magától ömlött belőle a vér. Vajon mi bajom lehet? Kérlek segítsetek, mert nagyon félek és össze vagyok zavarodva!!

2015. jan. 2. 11:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Gondolom, még te sem írtál ide kérdést (vagy hasonlót), ezért is kell leírnod a másik embert.
2015. jan. 2. 11:54
 12/23 anonim ***** válasza:

Még képzett orvosnak sem egyszerű ez alapján diagnózis mondani. Meg kéne vizsgáljon.

Hiába írjuk le 80 000szer...

Vajon mi lehet, amiért ennyire nem járnak orvoshoz az emberek... hmmm ez jó kérdés, ki is írom :)

2015. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Mirk ***** válasza:
47%
Nem tudjuk mi bajod lehet. Fáradj el a háziorvoshoz és a nőgyógyászhoz.
2015. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Költőnő? ***** válasza:
54%

Igen, egyszer egy nőgyógyászati kérdésben, miután már évek óta jártam vele orvoshoz.

Egyszer egy esszéhez kellettek vélemények.

Egyszer pedig egy önbizalommal kapcsolatos dilemmával.

Nem savazni akarlak csak rábírni a gondolkodásra.

2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Komolyan menj orvoshoz nagy baj is lehet!
2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Az is lehet, hogy cisztáid vannak, nekem a PCO-tól volt h 3 hónapra kimaradt és közben szinte elviselhetetlen görcsim voltak.
2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kihordja lábon, és még 2 év múlva olvasunk róla a gyászjelentésben.
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szinte sohasem értek egyet Költőnő? nevű válaszolóval, most viszont sajnálom, hogy csak egy zöldet nyomhatok neki.
2015. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Költőnő? ***** válasza:
Kár Miguel, én sokszor találok bölcsességet a válaszaidban és jó pár zöld pacsit adtam már:)
2015. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem Költőnőt mi vele a probléma ? :D
2015. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!