Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3 hónapja felfordult az...

Már 3 hónapja felfordult az egész életem. De mégis miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz, de a barátommal rendszeresen védekezünk óvszerrel és sosem lyukadt ki. Viszont az utolsó mensim október 17-én volt, ami már majdnem 3 hónap. Azóta semmi. Nem barnázok meg semmi. Vettem két terhességi tesztet 3 héttel ezelőtt, de mind a kettő negatív volt. A terhesség jelei egyáltalán nem jelentkeznek. Ebben az utóbbi egy hétben pedig már 4-szer vérzett az orrom, teljesen hirtelen, csak magától ömlött belőle a vér. Vajon mi bajom lehet? Kérlek segítsetek, mert nagyon félek és össze vagyok zavarodva!!

2015. jan. 2. 11:22
1 2 3
 21/23 HorváthSanya89 válasza:
Tudod ha ilyen problémáid vannak és nagyon meg rémülsz akkor menny el orvoshoz és ne várj órákat, napokat a gép előtt
2015. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, és mondta, hogy semmi gond nincsen:)
2015. jan. 7. 18:15
 23/23 hgwell ***** válasza:

A pasidban fertőző volt a sperm@.

Lehet rákos lettél. Nem volt jo a gen.nem passzoltok.razd le a pasidat is. Ugyanaz a hormon kell.Azzal gyogyulsz is.Keress olyan pasit akinek a hormonhaztartasa megegyezik a tieddel vagyis !!jo szagot latsz!! benne es lelkileg erzel is.

2022. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!