Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez mégis milyen...

Lányok! Ez mégis milyen szöveg már egy lánytól, ilyenkor lehet valós vonzalom a dolog mögött vagy poén az egész?

Figyelt kérdés
Folyton hülyülök egy lánnyal cseten és addig pimaszkodik h bevágtam neki, hogy kapja be, erre azt írta tedd ki. Ilyenkor mégis mennyire komoly a dolog amúgy, lányok?:D Lehet fura, de ha nem kedvelne biztos nem beszélne velem szerintem, csak kiváncsi vagyok gondolhatja-e koomlyan is, hogy bekapná vagy ez lehetetlenség. :D
2013. dec. 23. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem komoly, nyugi :)
2013. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jesszus...hát ez durva sztem nem gondolta komolyan ha viccelődtök miért veszed komolyan?
2013. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem komoly! :)

de hát ki tudja?!

16/L

2013. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, először még én is poénnak éreztem, de elég fura,hogy azután is érdeklődött mrá, hogy van-e lány, aki bejön most nekem meg elég fura célzásai is vannak amúgy.
2013. dec. 23. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hàt kérdezd meg mik a szándékai..egyszerűbb mint talàlgatni
2013. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
chaten? Azt jó kur..va mindenségét neki.....
2013. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt kérdezed meg hogy bekapná . A valóságba legyél ilyen bátor. Ott add a kezébe. Ez nem beszéd téma.
2014. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!