Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a mellfeszülés két...

Normális a mellfeszülés két héttel a menzesz előtt?

Figyelt kérdés
Vagy létezik ilyen a nőknél, mint a kutyáknál, hogy állvemhesség? Mert menstruáció után 1 héttel vagy ha úgy nézzük, két héttel a menzesz előtt kezdenek megnőni és feszülni a melleim. Majd leszakadnak, meg lehet tőle bolondulni úgy fájnak. És ez két hétig tart, míg meg nem jön. Ez a negyedik menstruációm, ami így indul. Korábban csak enyhe feszülések voltak és azok is egy héttel előtte, de ilyet, ilyen szinten nem csinált. Kissé idegesítő, mert oké, hogy védekezünk, de mindig attól tartok, hogy terhes vagyok. Van valami fortély,gyógytea ami ezen enyhítene? Vagy csak fogamzásgátló segítene ezen? 26 vagyok.

2015. jan. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális, nem hinném, hogy "álvemhesség" állnaas háttérben. Nekem a fogamzasgatlonal meg jobban elojott a mellfeszules, holott, a gyógyszer elott sosem volt ilyen.
2015. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a fogamzásgátlótól még jobban fájna. Ez a hormonoktól van és teljesen normális a fájdalom.
2015. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 16 éves koromtól egészségügyi okok miatt kezdtem el szedni tabit, 6 éven keresztül szedtem fogamzásgátlót. Lassan már 4 éve, hogy abbahagytam. És nem tapasztaltam ilyet ezen időszakok alatt, ezért is lep ez meg.
2015. jan. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!