Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szőrösödés és...

Fogamzásgátló szőrösödés és pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Eléggé vonakodtam a fogamzásgátló szedésétől, mert nem akartam megborítani a hormonháztartásom, valamint évek óta sportolok, és még fogyni ill. izmosodni szeretnék (nem vagyok túlsúlyos már jó ideje), de úgy hallottam van, akinek orvosolta a szőrösödési és pattanásos problémáit. Nem, nem köthetőek ezek a gondjaim betegséghez, voltam nőgyógyásznál, elküldött vérvételre, teljes hormonkivizsgálás, hasi UH, még majd egy hüvelyi UH-ra fogok visszamenni, valamint feliratnék egy fogamzásgátlót, mert elegem van, hátha érne valamit. Leginkább a szőrösödés zavar, mert az csak rosszabb és rosszabb, szabályszerűen már szakállat tudok növeszteni, a mellkasom is egyre szőrösebb, és mindegy, hogy epilálom, gyantázom, 1-2 év alatt jelentősen rosszabbodott. Az orvosok megnyugtattak, hogy nincs betegségem, menstruáció teljesen rendben. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ki szed ilyesmire fogamzásgátlót és mi vált be, mi nem? Természetesen a nőgyógyászt is kifaggatom, de jó tudni, ha esetleg valakinek bevált valamelyik.

2015. jan. 3. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked melyik gyógyszer fogja ezt orvosolni, nem tudni. Az orvos is csak "adatot" mond majd, hogy ÁLTALÁBAN kinél mit okozott. Szerencsére/sajnos minden szervezet más, igy mindenre másképp reagál. Lehet, hogy ami másnak bevált ebből a szempontból, neked csak árt. Ezt csak az idő fogja eldönteni, illetve a türelmed, hogy lesz e végigpróbálni akár az összeset.
2015. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában javít a helyzeten, de a abbahagyod, visszatér a probléma. Esetleg még súlyosabban is, mint amilyen most.
2015. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!