Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen veszítettétek el...

Hány évesen veszítettétek el a szüzességeteket? Szerintetek van olyan hogy ciki ha szűz még az ember?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan kor amelyben már ciki ha szűz vagy?

2015. jan. 4. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
én 14 èvesen vesztettem el az első baràtommal...nem volt rossz mert szerettem ès jól bànt velem...persze kicsit korai volt de nem bântam meg. Szerintem 30 fölött csak. Nem kèsel le semmiről. Akkor csinàld ha kèszen àllsz rà. Tökmind1 mikor. Ennyi.
2015. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én cikinek nem tartom, csak természetellenesnek. Úgy gondolom, hogy 20 év fölött már valami probléma áll ennek a hátterében.
2015. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21 évesen. Nincs.
2015. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

25 évesen. Azóta kiderült, hogy a srác nem is szeretett, így utólag jobb lett volna várni még.


Tudom, nem divatos ma már, de szerintem csak olyannal érdemes elveszteni, aki tényleg szeret.

2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen. olyan nincs hogy ciki kor mikor még szűz vagy. Az inkább ciki ha valaki 16 alatt már nem az.
2015. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van előzőnek, 16 év alatt valóban nagyon ciki, ha nem szüz valaki!

Felső határ pedig miért lenne? Majd eljön az ideje, és aki megérdemli, azzal veszítsd el majd.

2015. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21 èvesen vesztettem el. Nem bàntam meg, hogy nem hamarkodtam el. Szerintem nincs olyan, hogy ciki.
2015. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vesztettem el, 20 vagyok. Fels

ő korhatár szerintem nincs, mindenki akkor veszítse el, amikor készen áll rá. Lehet ez 16, de 35 év is, nagyon enyénfüggő .

2015. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki ha szűz valaki,csak azért dobjaboda magàt hogy ne legyen szűz valaki az cikibb!Lehet még nem találta meg aznigazit,nem talàlt szerelmet,tàrsat még.


Ebben a kiközösítő világban sokan kirekesztettek,magànyosak és pont a kirekesztés miatt,bàntasok miatt se baràtkozni,se ismerkedni,pàrt keresni nem mernek.


Meg valőban az meg szomorú ha valaki 16 éves kora előtt elvesztí a szűzessêgêt,ha ehhez van màr esze.


Azt meg jobb ha tudjátok,hogy sok fiú is szűz mêg 17-24 évesen és sok csaj is,csak hàt senki nem beszél róla inkább azt kamuzzuk hogy 15-16 évesen màr hogy nem vagyunk szűzek.

2015. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!