Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két doboz gyógyszer után nem...

Két doboz gyógyszer után nem múlik a hólyaghurut, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete vannak problémáim: pisilésnél csíp, utána is marad a csípő érzés kívülről és a belső szeméremajkaim is érzékenyek, fájnak érintésre. Ezen felül erős fehéres folyásom van. Rögtön felkerestem a nőgyógyászt, aki felírt egy gyógyszert, végigszedtem, nem használt. Visszamentem, kaptam egy erős antibiotikumot, páromnak is, hogy ne adja át a bacikat, nem használt. Most várok a vizelettenyésztés eredményére, a sima vizeletvizsgálatban semmi kóros nem volt. Van ötletetek, mi lehet ez, és mit tegyek? Sok folyadék, főleg teák (medveszőlőlevél tea is) C-vitamin, gyümölcsök, zöldségek, nyers fokhagyma, probiotikum jelen, ezektől eltérő megoldásokat ha írnátok, az nagyon jó lenne! Félek, hogy a vizelettenyésztés után se fognak tudni lya felírni, amitől teljesen elmúlik. Köszönöm!

2015. jan. 6. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:

+ Gyno pevaryl kúp is megvolt 6 napig, a legelső doboz gyógyszer szedése alatt.

(Hólyaghurutot írtam, így egyszerűbb volt, nem biztos, hogy az, valamilyen húgyúti fertőzésre utalóak a tüneteim, szóval, aki azon akadna fent, kérem, ne tegye. Köszi.)

2015. jan. 6. 16:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha erős folyásod is van a csípő vizelet mellé, akkor nem csak húgyúti, hanem hüvelyi fertőzésed is van. Lehet, hogy onnan sem ártana kenetet venni.

Ha célzottan az adott kórokozóra szedsz majd antibiotikumot, az segíteni fog. Addig pedig tőzegáfonyát fogyassz esetleg. (Van kapszula és tea is).

2015. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ne túl erős, de az is van. Köszi a tippeket, remélem tudnak majd segíteni!
2015. jan. 6. 20:57
 4/4 anonim válasza:

Ezek a tünetek egyértelműen az E-coli jelenlétére utalnak. Sajnos a nőgyógyászok 99%-a nem tud vagy nem akar foglalkozni a betegséggel és inkább felírnak mindenféle antibiotikumot, ami többet árt mint használ!

Egyetlen megoldás létezik ami a következő:

500 mg-os D-mannose kapszulából 5 napig, 3 óránként 1db kapszula és mellé Laktoferrin kapszula naponta 2x


[link]


[link]


Ezeket a termékeket célszerű Amerikából megrendelni, mert még postaköltséggel (DHL) is olcsóbbra jön ki:


[link]


Önmagában a D-mannose sajnos nem elég, mert kialakul a szervezetben egyfajta BIOFILM réteg a nyálkahártyán, amibe a D-mannose sajnos nem tud bejutni. A Laktoferrin ezt a biofilm réteget szünteti meg.


A kúra mellé érdemes sok-sok áfonyalevet fogyasztani, vagy bio tözegáfonya tablettát szedni.


Az antibiotikumot muszáj elfelejteni, mert ebben az esetben sajnos többet árt mint használ!

2015. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!