Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor múlik el a fertőzés?

Mikor múlik el a fertőzés?

Figyelt kérdés
lett egy kis fertőzések ott lenn. keddtol kentem canestennel napi 3x ahogy kell es szerda, csütörtök, pénteken canesten huvelykupotvis hasznaltam es melette kentem. a kérdésem az, hogy mikor mulik el teljesen? szerdán mar kezdtek elmúlni a tünetek, csutortok ota semmi tünet nincsen. es ma mar be se szívta a borom ugy a krémet mint elotte. akkor most elmult vagy csak a tünetek kezelodtek? es ha az utobbi akkor mikor fog elmúlni?

2015. jan. 10. 18:18
 1/1 anonim válasza:
Én is Canestent használtam. Bíztam benne, boldog is voltam, amikor 1 hónap után még mindig semmi. Csak a 2 hónap után előjött minden tünet. Elmentem a nődokihoz kaptam gyógyszert, hüvelyflóra helyreállítót, azóta semmi. A Canesten a tüneteket szünteti, nem az okot, addig jó, míg eljutsz az orvoshoz.
2015. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!