Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Mitől lehetek véres?

Ez mi lehet? Mitől lehetek véres?

Figyelt kérdés

December 15-én vettem be Escapelle eseményutánit (elszakadt a gumi). A menstruációm "kb" rendesen megjött. Január 5-én kellett volna, dec. 30-31-én éreztem, hogy fáj a hasam, január 1-6-ig rendesen megvolt, rendesen véreztem. 7-én és 8-án újra együtt voltunk a barátommal. 8-án egy kicsit rózsaszín volt egyszer a papír, többször nem. 9-én semmi. 10-én megint egy picit rózsaszín vagyok. Ez mitől lehet? Lehet az Escapelle mellékhatása?

Ugye nem vagyok terhes?



2015. jan. 10. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem volt egyértelmű, hogy mi a kérdés. 6 napig volt menstruációm, utána egy napig semmi, most meg két napja rózsaszín vagyok (nagyon halványan vérzek. pecsételek?) Ez lehet az eseményutáni tablettától? Vagy esetleg az együttléttől? Mitől lehet? (Ilyen még nem volt nekem.)
2015. jan. 10. 19:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A terhesség "előjele " a rózsaszín folyás.
2015. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!