Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell csinálnom ha felfázta...

Mit kell csinálnom ha felfáztam de nem akarok orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható gyulladáscsökkentő, forró tea, meleg-, réteges öltözék. Lehetőleg tartsd magad melegebben, mint általában, az sem baj, ha izzadsz egy kicsit. A nem kívánt kórokozókat el kell lehetetleníteni.
2015. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőzegáfonya kapszula, és cickafarkfű tea.

De csak ha biztos vagy benne, hogy felfáztál (eddigi tapasztalataid alapján)...ha nem, akkor inkább menj dokihoz, mert akár vesemedence-gyulladásod is lehet.

2015. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya kapszula tényleg jó!


Állítólag más nyugati országokban sokszor ezt adják a dokik is! :-)


Esetleg levendulás-kamillás ülőfürdőt is vehetsz.


Igyál sok folyadékot! a cickafark tea is jó, vagy kamilla.

2015. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz menjél mindenképpen, mivel nem tudhatod, hogy pontosan mi a baj, illetve mennyire súlyos, nem terjedt-e tovább valamire.

Ezeket a vény nélkül kapható "csodaszereket" nem ajánlom. Van olyan ismerősöm, aki a híres tőzegáfonya kapszulától lett veseköves.

2015. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában senki se akar orvoshoz menni, de ha szükséges, akkor szükséges.

Lehet próbálkozni otthoni gyógymódokkal, csak épp az a veszélye, hogy nem használ, és ahelyett, hogy meggyógyulnál, rámegy a vesédre is a fertőzés, aztán nézhetsz.

Az orvostól nem kell félni, valószínűleg csak elküld vizeletvizsgálatra.

2015. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát legjobb volna elmenni urológiára
2015. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megértem ha nem akarsz orvoshoz menni...Én a Himalájai fürdősót, vagy az Erdélyi fürdősót ajánlom, forró vízzel, és élvezetessé teheted a kedvenc zenéiddel, ráadásul így nyugodtabb lehetsz, és ez is fontos. Ha korán észrevetted a felfázást, akkor egy ilyen fürdősós fürdővíz a lehető leggyakrabban (akár napi rendszerességgel) hamarosan javítani fog!:)
2015. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Legjobb volna elmenni orvoshoz..." :-) Hát nem akar, nem érted? Én nem voltam már vagy 20 éve orvosnál....
2015. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!