Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
10 napig volt olyan folyásom, ami csak wcpapíron volt, és ha hozzaertem nyúlt, ragadt. Ennek szombaton vége lett. Ma suliban fájt a hasam, most a fejem és kicsit rosszul vagyok. Ma nagyon sok volt a feherfolyásom. Még nem jött meg. Mi miatt Van ez?

2015. jan. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert hamarosan meg fog jönni
2015. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hány éves vagy? A fehérfolyás mennyiségének egyébként semmi köze nincs ahhoz, hogy mikor fog megjönni. Anno nekem is voltak olyan napok (kb. 1,5 évig volt fehérfolyásom), amikor rengeteg volt, de közel sem volt a bizonyos első vérzéshez (megjegyzem a korombeliekkel, értsd akkori osztálytársaimmal beszélgettünk sokat erről, tök ugyanezt mondták). A hasfájás bármi miatt lehet, bár az sem mindegy, hol fáj. Ettől függetlenül lehet véletlen egybeesés, és valóban nem sokára meg fog jönni, de kiszámíthatatlan, mint mondtam, a hüvelyváladék mennyiségének ehhez semmi köze.

Viszont mindig legyen az iskolatáskádban 1-2 betét, nem tudhatod, hogy "mikor ér utol". :)

2015. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11
2015. jan. 13. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális fehérfolyás, 1-2 éven belül szokott ilyenkor megjönni.
2015. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elkezdtél kamaszodni,serdülni,hiszen màr fehér folyásod is van,ami teljesen normális dolog,hasznàlj tisztasági bezétet.


Van akinek a fehér folyása utàn megjön nem sokkal a mensije,valakinek meg évekkel utàna.


Tehàt mensid megjöhet most még a 11. életévedbe vagy 12 vagy 13 éves korodba akàr.

2015. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!