Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normális, ami...

Szerintetek normális, ami történik velem vagy menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Reggel,amikor felkeltem iszonyatosan fájt a hasam mivel megjött,de ez előfordult máskor is gondoltam beveszek fájdalomcsillapítót és megyek a dolgomra( dolgoznom kellett volna) viszont ehelyett még jobban fájt annyira,hogy remegtem,kivert a víz, és erőtlennek éreztem magam. El akartam menni levegőzni de nem bírtam és leültem a földre( szerintem nem is voltam teljesen magamnál am.) aztán elkapott a hányinger de még egy zacskót se tudtam elővenni mert elkezdtem rókázni egyből( kb kijött az az egy pohár víz,amit reggel ittam meg gyomorsav) aztán haza kellett jönnöm picit jobban lettem,de hányingerem van és fáj a hasam még mindig. Mi bajom lehet ez normális vajon? :( 19 éves lány
2014. nov. 1. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, te is tudod. Menj orvoshoz!
2014. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg most pihenni egy keveset, hátha az segít
2014. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be görcsoldót -
2014. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!