Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőn normál körülmények...

Egy nőn normál körülmények között hol van szőr? 20F

Figyelt kérdés

Nagyon hülyén hangzik tudom!

A mostani barátnőmnek szőrös a combja, a feneke, a hasán is látszanak a szőrszálak. Ő azt mondja, hogy ez normális, de az előző 2 barátnőmnél nem voltak ilyen gondok.

Ez csak szerintem nem normális?


2015. jan. 13. 18:24
 1/7 anonim válasza:
Hat a combon is meg a hason os pihek vannak de ez hormon függő :) valakinek meg se látszik de valaknek nagyoneros a szőrzete
2015. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberi test minden milliméterén vannak szőrszálak, kivéve a talp és a tenyér. Nos, ez valakinek hol erősebb, hol gyengébb. Nagyon gyakori, hogy a nőknek szőrös az általad felsorolt testtájai.
2015. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az előző barátnőidnek világos volt a szőre azért nem látszott.
2015. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol a férfiakon, legfeljebb mérsékeltebb formában. Az egyéni hormonháztartás meg nagyon sokat számít, különösen a sötét pigmentáltságú személyeknél. Ha már borotválkoznia is kellene, akkor adrenogenitális szindroma is lehet, ami viszont mellékvese eredetű, de a nőiességet egyébiránt nem befolyásolja.
2015. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szőrteleníteni is kell neki!
2015. jan. 13. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szőrtelenítem a combom, mivel sötét színű...
2015. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vagyunk így egy páran,nekem is szőrös a combom,hasam,fenekem.
2015. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!