Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok aktívan sportol...

12 éves vagyok aktívan sportolok és ahhoz legtöbbször rövidgatya és ujjatlan kell. edzésen elvagyok hosszúba de ha bejön a jó idő mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos más csak a téli szezonra jó de benntre meg ott sem. Az a problémám hogy tiszta szőr a lábam. Az osztálytársaim mind szőrtelenítenek és az anyjuk engedte nekik. Én még nem is beszltem róla anyukámmal, és már nagyon zavar. Most még

2015. jan. 5. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nehéz elmész veszel szőrtelenítőt és megcsinálod magadnak. Ha zavar akkor ne mond el, hogy mire kell a pénz találj ki valamit. 12 évesen ilyen beszari vagy?
2015. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évesen szőrtelenítenek a lányok nálatok????
2015. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ez nem ilyen egyszerű a szüleim baromi szigorúak...

igen és oké akinek nagyon léátszik sötét az szőrtelenítsen de basszus a szőkék akiknek egyáltalán nem látszik azok is

2015. jan. 6. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azért én is furcsálom, hogy 12 évesen szőrtelenítetek...

Azért most még a tanulással és sporttal kellene foglalkoznotok ebben a korban, és nem a nőiességetek maximálásával.

2015. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akik furcsállják gondolom nem ehhez a korosztályhoz tartoznak. Elárulom,hogy aki szőrösebb alkarú,már 10 évesen is szőrtelenít,mert ha látszik,mindenki emiatt cikizi.
2015. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm 4.válaszoló.Valóban engem sem érdekelne,de a többiek cikiznek miatta
2015. jan. 7. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a mai gyerekeket, hogy ennyire befurakodott a gyerekkorukba a szépségközpontú társadalom mindenfajta elvárása.


Én azt mondanám, amíg nem tudod elérni, hogy a szüleid engedjék a szőrtelenítést, addig tavasszal próbálj ki egy fekete, vékonyabb anyagú leggigns-t hosszabb pólóval, vagy a leggingsre egy szintén vékony, esetleg színes torna-rövidnadrágot, ami még tök jól is tud mutatni.


Ha ez nem tetszik neked, valahogy el kéne mondanod anyukádnak, hogy elkezdtél szőrösödni, és zavar, lehet, hogy nem is gondolnád, de megérti.


A harmadik lehetőség sajnos az, hogy ha tényleg ennyire tarthatatlan a helyzet, szerezned kell valami szőrtelenítő alkalmatosságot, és szülőket nem beavatva elintézni a dolgot, de nagyon vigyázz, hogy nehogy megvágd magad, olvass utána, hogy kell csinálni, hogy ne sértsd meg a bőrödet.

2015. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! szetintem egy próbát megér beszélni anyuddal. Az isztalytarsaidat meg nem ertem tizenmet evesen meg nem kell szorteleniteni.anyud is valoszinu ellenezni fogja. meg azert is nem jo koran szorteleniteni mert majd kesobb akkor nagyon eros lesz a szorzet. Ugyhogy inkabb varj!;) azok a lanyok akik mar most elkezdtek szorteleniteni azok majd par ev mulva fognak szivni mert olyan gyorsan fog noni a szoruk
2015. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 82%

Ma már azt is cikizik aki 16 évesen szűz!

Akkor majd a lányodat ráveszed hogy ezt elkerülendő, 14,15 évesen "szabaduljon meg" ettől a terhes cikizendő állapottól?

2015. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!