Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kit zavar ha egy férfi mellkas...

Viktor Sárközy kérdése:

Kit zavar ha egy férfi mellkasa hasa és karja szőrös?

Figyelt kérdés
Ha teszik vagy ha esetleg zavaró akkor miért?

2013. márc. 5. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ mennyire.
2013. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne légy csupaszkukac és ne légy gorilla

átlagos szőrös férfi :D

2013. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mellkas attól függ menniyre, de ez nem lenne kizáró ok. A has mindegy, de a legtöbb pasinak az mindneképp szőrös még ha a mellkas nem is. a kar és láb legyen szőrös különben nem férfi számomra.... 28/N
2013. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Kar lehet szőrös, az nem zavar. Mellkason és hason is lehet egy kis szőr, de ne legyen dzsungel :D az nekem inkább kiábrándító.
2013. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kevés/normál mennyiségű szőr kell ha már egyszer férfiról van szó. abban az esetben, ha olyan mint egy vuki az már nem oké :D
2013. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
karon természetes hogy szőrös, még a hason is szeretem ha megvan a csík. de azt kifejezetten nem szeretem, amikor egy pasi mellkasa szőrös.
2013. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mellkason nem tetszik, zavar. Nem tudom miért, de irritál, nem tartom szexinek.

A karja legyen szőrös, furcsán is nézne ki, ha nem lenne az:) Bár a volt biosztanárom irtó szőrös volt, még a belső karrészén is hosszú, fekete karszőr nőtt, azért az elég kiábrándító.

Nekem tetszik, amikor egy srác hasa szőrös (vagyis csak a barátomé, természetesen), főleg az a függőleges csík... Irtó szexi!

2013. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lepörzsölöm magamnak öngyújtóval
2013. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!