Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül mostanában egy...

Mennyibe kerül mostanában egy egészségügyi küret?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosnál?
2010. febr. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi küret (tehát, ha nőgyógyászati probléma miatt kerül sor rá) ingyenes, a tb téríti. Ha az orvosodnak hálapénzt szándékozol adni, magad döntsd el, hogy mennyit adsz a műtét után.


Ha abortuszra mész, annak valóban van díja, de sajnos (vagyis a saját szemszögemből inkább szerencsére) nem tudom az összeget, de az orvos pontosan megmondja.

2010. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pontatlan volt a kérdésem. Igen, nőgyógyászati okból lesz eü-i küretem. Tudom, h a tb fizeti, csak azt szerettem volna megtudni, h mennyit illik ilyenkor adni a dokinak, mert fogalmam sincs róla. Kérem, ha valakinek volt legyen szíves írja meg.
2010. febr. 7. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs megszabott tarifa. Én 20 ezret adtam, de utólag belegondolva sok volt, tekintve hogy a fogadott orvos a 15 perces műtéten kívül alig foglalkozott velem.
2010. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Én is 20.000-re gondoltam, de akkor majd meglátjuk.
2010. febr. 7. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem örömünkre megyünk ilyen műtétre, szerintem semmit. Persze ha privát dokihoz mentél, és az bérel 1 műtőt pl 2 órára, akkor annak biztosan van ára.

( privát doki biztosan nem rendelkezik azzal a tímmel ami a kórházban van )

De miért fizetnél ha fizeted a TB-det??

2018. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!