Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenképpen el kell menni...

Mindenképpen el kell menni dokihoz?

Figyelt kérdés
Fennáll a gynú, hogy h.gombám lett. Mindenképpen fel kell keresni ilyen esetben az orvost, vagy elég ha megveszem a patikában a rávaló szert?

2015. jan. 15. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elég ha levágod.


B*meg, persze hogy menj el orvoshoz!

2015. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem szükséges az elején.

Vegyél Canesten combit a gyógyszertárban és feltehetőleg elmúlasztja 2-3 nap alatt.

Ha mégse múlna el, aminek kicsi az esélye, akkor viszont el kell menned majd orvoshoz.

Ami lényeges: a Canesten kárt nem okoz, ez egy szélessávú gombaölő szer.

2015. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ne kísérletezz. Menj orvoshoz.


Kedves 2-es!


Kárt nem okoz? Háááát? Nekem úgy felmarta a hüvelyemet és a gátamat, hogy 2 napig csak terpeszben tudtam menni, és állásból fekvésbe ugrottam, ülni ugyanis nem tudtam. Vicces lehettem kívülről, de szerencsére a párom nem nevetett ki, tudta, hogy nagyon fáj.

2015. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valami tévedésed lehetett, mert a Canestentől nem lehetett semmi bajod. Valóban semmiféle bajt nem okozhat a Canesten, legfeljebb nem segít, ha nem gombád van, de valóban kipróbálhatod, én is ajánlom neked. Nekem tökéletes volt. Ha 4 nap alatt nem múlna el akkor kellene orvost felkeresned.
2015. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

4-es!


Hidd el, Canesten volt. Orvos írta fel. Hozzá is mentem vissza, hogy valami nem oké, mert az egész alsó részem vérpiros és fáj. Azt mondta ez allergia, és a bőrnyugtató krémen kívül, kaptam másik gyógyszert, amit akkor kellett elkezdenem, ha begyógyult a hüvelyem és a gáttájékom. Az új gyógyszer használt, és nem is mart fel.


Ezért mondom a kérdezőnek, hogy ne kísérletezzen, hanem forduljon orvoshoz. Holnap még csak péntek van.

2015. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
NA köszi a válaszokat, megkérdeztem egy orvos ismerőst is, hogy szerinte mi legyen, azt mondta, hogy vegyek Canestent.
2015. jan. 15. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért már az sem stimmel, hogy orvos írta fel a Canestent, mert az recept nélkül kapható gyógyszer!!
2015. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!


Az egy dolog, hogy lehet kapni vény nélkül is, de ha felírja az orvos, jár rá támogatás.


Annyira ne nézz már azért hülyének, hogy nem emlékszem a gyógyszer nevére. Még arra is emlékszem, hogy amikor az felmart, mit kaptam helyette.


Szóval annyira azért nem vagyok hülye, mint gondolod rólam. Miért feltételezed rólam, hogy hazudok?


Bár mindenki magából indul ki.

2015. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is butaságot írsz kedves előző, de próbáljunk a kérdező kérdésére koncentrálni agresszívitás nélkül.
2015. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért írnék butaságot? Csak kérdezem, agresszivitás nélkül. Azért, mert a nőgyógyászom felírt egy olyan gyógyszert vényre, ami nem vényköteles? Hát felírta, mert jót akart. Az, hogy utána nem jött be a szer, már nem rajta múlt. Az, hogy nektek esetleg olyan nőgyógyászotok van, aki tesz arra, hogy az általa javasolt gyógyszer, (ami esetleg nem vényköteles), kapható vényre is, és arra felírva olcsóbb, már nem az én bajom. Az, ha a nőgyógyászotok úgy gondolja, semmi baj, fizess csak teljes árat érte, elvégre nem az én pénzem, már megint nem az én bajom. Az én nőgyógyászom nem ilyen, szerencsére. Segít ahol tud mindenkinek. Miért ne? Nem fáj.


Amúgy én már leírtam a kérdezőnek, hogy ne vegyen Canestent, hanem forduljon orvoshoz. Ennél érthetőbben nem tudom leírni. Ő nem így döntött. Rizikózik. Ő tudja, lehet, hogy bejön.

2015. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!