Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál, aki azt...

Voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, azért fáj annyira a menstruáció, mert elvan hajolva a petevezetékem és emiatt erőlködik a méhem?

Figyelt kérdés
Többször volt cisztám, amire fogamzásgátlót szedtem de most abbahagytam 1 hónapja kb mert lassan gyereket szeretnénk. Most akkor nem is lehet gyerekem? lányos zavaromban elfelejtettem mindent a dokinál amit kérdezni szerettem volna. Úgy magyarázta el, hogy "képzelj el egy slagot amivel locsolsz, ha egyenesen van jön belőle a víz, ha megtöröd akkor nem. A méhednek is sokkal nagyobb erőre van szüksége, hogy kipréselje a méhnyálkahártyát ezért vannak olyan erős görcseid. De nyugi legalább a szülést meg se fogod érezni" Most akkor lehet gyerekem vagy sem?

2015. jan. 16. 09:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy én értettem félre, vagy ő mondta véletlenül rosszul. Megesik az emberrel néha hogy nem azt mondja amit gondol, vagy éppen nem azt hallja amit mondanak neki
2015. jan. 17. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!