Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításban megállt a...

Szálkásításban megállt a fogyás, mi a teendő?

Figyelt kérdés
január közepe óta diétázom, az első 1-1,5 hónap a kísérletezésre ment el, hogy megtaláljam honnan is kezdek fogyni, de azóta végülis le tudtam menni 85-86-ról egészen 77-78-ig, viszont itt 77-78 között beálltam 2 hete. 1,5g ttkg ch-n vagyok kb 3 hete (120 gramm ch naponta), fehérje az 2,5 és 3 ttkg között van + napi 5-10 g lenmagolaj. Több helyen azt olvastam, hogy 1,5 ttkg ch-nál nem nagyon tanácsos lejjebb menni, viszont akkor mit lehte csinálni? Olvastam a csalónapokról, hogy 2 egymást követő nap közel tömegelés időszaknak megfelelő ch-t eszek, de ez nemtudom hogy biztosan beválik-e. Vélemény?
2014. ápr. 16. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ch hintáztatás pl, egyik nap több, másik nap kevesebb ch. De mehet lejjebb a ch, sokan mennek 1gxttkg alá is.
2014. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
több aerob tartomânyú mozgás, amúgy a ch nem eszenciális tápanyagunk, ha megfelelõ mennyiségú zsírt és fehérjét fogyasztasz, abból a szervezeted mindent megkap. Vannak itt a válaszolók közt is többen, pl Sperseus õ már több mint 1 éve 60g ch alatt van naponta, de körbetekeri a Balatont 7-8 óra alatt.
2014. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!