Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hasam alja, ha...

Mitől fájhat a hasam alja, ha együtt vagyunk a párommal?

Figyelt kérdés

Orvosnál voltam,csináltak hasi ultrahangot,nőgyógyászati vizsgálatot,sehol semmi problémát nem leltek.Utána még gerinc ct-re is mennem kellett ott is minden rendben van.Viszont iszonyatos fájdalommal jár,ha együtt vagyunk,elviselhetetlen és olyankor meg is keményedik a hasam alja, olyan mint ha egy "csomó" keletkezne benne.

valaki volt már hasonlóan? már van egy kis lányunk,de még szeretnénk gyereket,de így hogyan...:(


2015. jan. 17. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
tessék lecserélni a fiút, túl nagy a fütyije!!!
2015. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi lenne, ha SZÓLNÁL neki, hogy fiomabban?


Az én barátom is nagy, és bizony néha fájdalmat okoz, de én azonnal mondom neki, vagy kijjebb csúsztatom magamból.


Valószínűleg eléri a méhszájadat, és azt tolja. Ő nem veszi észre, mert mással van elfoglalva. A szülés meg megborítja odabenn a dolgokat, úgyhogy az, ami eddig nem okozott problémát, most simán teheti.

2015. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!