Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mitől lehet? Egy...

Szerintetek mitől lehet? Egy hete volt ovulációm akkor voltam együtt a párommal, és most elkezdett bizseregni a hasam alja meg szurkál is! Egy hete aktus után jó pár óráig szúrt a hasam!

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
miért nem válaszol senki??? nagy szükségem lenne a válaszokra
2013. nov. 3. 21:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet beágyazódás miatt a hasszurka,vegyél be B6-ot.Én is ugyanígy vagyok most.Péntekre nem várom.Mikorra nem várod? Hogy aktus után miért fájt azt nehéz megmondani.De lehetett akár spontán peteérésed is.De csak tippelek.Majd írj mi újság veled és ha kérdésed van,hátha tudok segíteni vagy együtt kiokoskodjuk.
2013. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Végre valaki írt!e héten 10. 11.re nem várom!Ti is babát terveztek?Ez okés amúgy,hogy ma még nem éreztem semmi bizsergést!De reggel meg feszült a hasam!
2013. nov. 4. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetett peteérés is, de az is lehet, hogy akkor találkoztak, én ezt is " meg szoktam érezni". Én vasárnapra nem vártam, lassan tesztelek...

Sok sikert!!

2013. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!