Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen hány napos késés...

16 évesen hány napos késés "normális "?

Figyelt kérdés

Egy hetet késik a havim és ideges vagyok mert még csak azt sem tudom hogy kéne e idegesnek lennem. A szokásos menzi előtti tünetek megvannak/voltak , kipattogok,érzékeny vagyok és van folyásom sárgás bár ezt nem tudom hogy normális előtte. Szex közben mindig görcsösen védekezünk mindig gumival és ígyis mindig kiszáll. El nem szakadt és lyukas sem volt egyik se mindig megnéztük. Az utóbbi hónapokban elég kiszámítható volt hogy mikor jön meg bár októberben pár nappal korábban meglepett. Anyunak nem akar szólni nem akarom feleslegesen felizgatni.

Kell aggódnom? Meddig kèshet még?


2015. jan. 18. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy védekezzetek 2 féleképpen. Én gyógyszert szedek, de idősebb vagyok mint te.

Szerintem próbáljatok ki valami krémet, habot, az óvszer mellé.

Ennyi idősen normális ha késik, vagy hamarabb jön meg.

Szeritnem ruházz be terhességi tesztre, és amikor izgulsz, mert késik csinálsz egyet. Csak a saját megnyugtatásodra. Nem hiszem hogy baj lehet, csak még nem állt be a ciklusod

2015. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ja és ajánlom hogy patikából szerezd be, úgy akár 100-200ftért lehet venni csíkot.

inkább ez, mint parázás hetekig.

2015. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem biztos hogy 16 évesen szexelni kellene...

Sokkal jobb lenne ha tanulással foglalkoznál legylább még 2 évet.

2015. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó szerintem nem ez volt a kérdés, nem erkölcsi véleményt kért a lány.
2015. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anya anno azt mondta hogy gumival mert a gyógyszer az lerakódik meg stb
2015. jan. 18. 12:57
 6/9 anonim válasza:
Én nem értem a tanulás és a szex hogy függ össze...
2015. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 évesen nekem sem jött meg még normálisan...

volt, hogy 1 hetet késett, volt, hogy másfelet.

Majd 23 évesen állt be normálisan, 4 év fogamzás gátló után ( ha vissza mehetnék az időbe, képen törölném magam amiért szedtem... nagyon durva mellékhatásai lettek )

26 vagyok, néha még most is késik 1-2 napot.

2015. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

milyen durva mellékhatásai lettek a fogamzásgátlónak?


Én 4 éve szedem, de eddig nem tapasztaltam semmit

2015. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem évente kellett váltani a gyógyszereimet, mert 7 hónap után mindig ugyan az a probléma mutatkozott: amikor szedtem a gyógyszert, menstruáltam, amikor nem, akkor nem. Tehát pont fordítva működtek a dolgok.

Évről évre egyre furábban éreztem magam, menstruáció előtt hánytam, durva migréngöcseim voltak, feszült a mellem... a terhesség összes tünetét produkáltam az utolsó 2 évben.

Aztán végre elküldtek vérvételre, ahol is kiderült, hogy a terhességi hormon számom az egekben van.

Ha ez ugye sokáig így maradt volna, állítólag meddő is lehettem volna. Évek után tisztult ki a szervezetem. A migrén görcsök sajnos megmaradtak.

2015. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!