Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek mikor jött...

Egy13éveslány kérdése:

Lányok! Nektek mikor jött meg? és mikor használtátok tampont? Nekem meg nem jött meg pedig 13 es fel eves vagyok, mindenki azt mondja h a.

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja h akkor amikor készen áll a testem meg minden, de a legjobb barátnőmnek is megvan mar, mar majdnem mindenkinek az osztályból, meg anyumnak is 13 évesen jött meg....ez engem kiakaszt...
2015. jan. 18. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Majdnem 14 voltam, amikor megjött.

17 évesen használtam tampont.

2015. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12 és fél éves voltam mikor először megjött. 16 voltam mikor először kezdtem tampont használni, de akkor még nem rendszeresen, csak nyaraláskor ha vízbe akartam menni.
2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Inkább örülj annak hogy még nem jött meg:D

Komolyra fordítva a szót, szerintem több dologtól is függ hogy mikor jön meg az elsô. Vannak olyanok akiknek már 9 évesen és vannak olyanok akiknek késôbb, kb.15 éves korukban jön meg. Tehát ez változó.:)

2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
középiskola 1 évében az őszi szünetben jött meg 14 évesen,16 elmúltam amikor tampont kezdtem használni:)
2015. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezen nem kell kiakadni addig jó ameddig nincs meg hidd el..amúgy ismerek valakit aki 15 és még nincs neki szóval ne agódj
2015. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de ez nyugtalanít, nem tudom miért...
2015. jan. 18. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
14 éves koromban jött meg.
2015. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég korán, 11 évesen jött meg és mivel vízi versenysportot űztem, így már az első alkalomtól kezdve használtam tampont.

13 évesen nem vagy semmiről lemaradva. Húgom is 13, neki sincs még meg, anyumnak 17 évesen jött meg! Szóval minden ember más! Ne hasonlítgasd magad máshoz. Ne nyugtalanítson, erre ráérsz akkor, ha 16-17 évesen sem jön meg.

2015. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 11 évesen volt először, a tampont olyan 20 éves korom körül próbáltam (addig szűz voltam), de soha nem bírtam, azonnal rosszul leszek tőle (ez szerintem pszichés), úgyhogy nem is használom, inkább nem úszok, ha pont akkor van meg.
2015. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj, nekem is 14 évesen jött meg. Ez teljesen normális. Tampont nem szeretem sok év múlva használtam. Van előnye is hátránya is, sporthoz jobb.
2015. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!