Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi tampon! Betétet használ...

Mennyi tampon! Betétet használtok el egy nap, ill. egy ciklus alatt?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy 6, ill. 20 fölött beszélünk erős vérzésről. De nem mind1, hogy milyen betétről vagy tamponról van szó, még ha elvileg ugyanolyan erős is. Pl. azonos nedvszívó képességű betétből az Always, a sárga Jessa vékony, a Libresse pedig vastagabb vagy legalábbis masszívabb, keményebb, és jobban, tovább bírja.
2015. jan. 20. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
15-20 körüli tampont átlag, ebből 1 super plus van az első legerősebb éjszakára, a többi normál.
2015. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: pedig normál vérzésem van :D
2015. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy menzeszkor simán elhasználok egy 32db-os normál, olcsóbb tampont. Alacsony a trombocitaszámom, elég nehezen veszem azokat a napokat, de inkább csak az erős migrén miatt, ami újabban minden hónapban jelentkezik. A vérzés a fájdalmakhoz képest meg se kottyan.
2015. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!