Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El tudnátok képzelni, hogy...

El tudnátok képzelni, hogy egy nőgyógyászhoz menjetek feleségül?

Figyelt kérdés
Én semmiképpen sem. Kettő nőgyógyász családot ismertem, mindkettő válással végződött. Az egyik családot a doki hagyta ott egy "csinibabáért", a másiknál nem tudom mi volt az ok.
2015. jan. 21. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
jól "megöklözne" xdd
2015. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
EL. Miért ne? Azért mert néhány nőgyógyász lelép... (ugyanúgy lelép a kéménybélelő is stb) még nem jelenti azt, hogy minden nőgyógyász a far.ka után menne. Úgy, ahogy nem minden férfi teszi ezt, munkától függetlenül.
2015. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azért, mert arra gondolnék, hogy valamelyik páciensével megcsalna - bárki bárkivel megcsalhat, nem kell ahhoz nőgyógyásznak lennie. Hanem maga a tudat miatt, hogy naponta 10-20 nőnek nyúlkál. Nem lenne hozzá gusztusom - elnézést. :$
2015. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Én nem csak hozzámennék, hanem hozzá is mentem. Nincs ezzel semmi baj. Normális értékrendű ember nem a "nőt" látja a betegében, hanem a pácienst.


Mi együtt vagyunk, és nem is tűnik úgy, hogy ez mostanában megváltozik.

2015. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Semmiképpen sem.

Mert, már eleve azért választja nyilván ezt a "szakmát", mert a női testhez való vonzódása messze az átlagos felett van, ami ahhoz vezet, hogy vagy állandóan "idegen pályán" buzgolkodik, vagy a rengeteg és folyamatos "izgalmi" állapota miatt 40 éves korára már impotens lesz, vagy heteroszexuális irányultsága kezdene célt téveszteni.

Szóval egyik sem lenne kívánatos számomram és inkább maradok a "normáli", illetve átlagos férfinél.

2015. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
"normáli" = normális
2015. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, nagyjából azért amit az előző is írt.

Akárki akármit is próbál bizonyítgatni egy ember sohasem tudja függetleníteni magát sem attól hogy nő, sem attól hogy férfi. -nézzétek meg már a piciket is, az autóval játszik egyik, mig a másik babáját cipeli, öltözteti. -

Ahogy mi is amikor nőgyógyászati vizsgálatra megyünk, igencsak torkunkban dobog a szívünk, annak ellenére, hogy győzködjük magunkat arról, hogy ááá az csak egy orvos, aki tízmillió ilyet látot már, stb, stb.

2015. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

6-os! Ekkora marhaságot is régen olvastam már.

Szóval szerinted aki nőgyógyász lesz átlag felett érdeklődik a pun.cik iránt? És a nő nőgyógyászok is ennyire rá lennének akkor cuppanva? Vagy aki urológusnak megy, és momentán nő...nem tudja félretenni a pisi fütyik láttán a női mivoltát? Netán aki proktológusnak áll...szerinted izgul a tátongó, ilyen olyan problémás ánuszokra? Vagy mi? Abszolút ostoba és végtelen egyszerű a hozzászólásod..

2015. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy sajnos egy végtelenül egyszerű és agresszív lény.

Mindenkinek jogy van h.lyének lenni, így neked is.

2015. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!