Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FÉLEK! Az tényleg igaz hogy a...

FÉLEK! Az tényleg igaz hogy a méhnyakrák elleni oltástól meddővé válnak/váltak nők? Elvileg Amerikába nagy háborgás van.

Figyelt kérdés
engem is beoltottak kb 6 éve,Akkor még nem éltem nemi életet......Nagyon félek! Minden vágyam majd egy gyerek jövőre:(Hogy lehet megnézetni hogy lehet-e gyerekem vagy sem?

2015. jan. 22. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Majd 20-25 év múlva megtudjuk.

Addig meg lehet vitatkozni...

2015. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni én is, hogy majd a jövő eldönti melyikünknek van igaza :) tényleg felesleges vitatkozni, mert lehet ezt is olvasni róla, meg mindennek az ellenkezőjét is... (ez minden nem kötelező oltásra igaz) mi szülők meg eldöntjük melyiket adatjuk be és melyiket nem... és mint nem egyszer leírtam nem azért nem adatom be amit olvasok róla, hanem mert nem látok a jövőbe, hogy tudjam milyen tényleges hatásai (mellékhatásai) vannak és hiába próbáltok támadni miatta, akkor se fogom megváltoztatni a véleményem, lehetek ettől rossz anya a szemetekben, nem fogok emiatt álmatlanul forgolódni :)
2015. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most akkor....csajok....Meddőőőség lehet belőle vagy nem? Mind1 majd el emgyek az orvoshoz .Köszönöm a vlaszokat
2015. jan. 23. 12:39
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

"Meddőőőség lehet belőle vagy nem? "


Nem.

2015. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy az orvos tudja?
2015. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
En is belettem oltva ellene es megsem volt nogyogyaszati problemam. Kb elsore megfogant a kislanyom! Szoval nyugi,nem hiszem hogy barmi gondod is lesz!
2015. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Netti11face válasza:
51%
Én se lettem beoltva,mert nekünk a háziorvos és a nőgyogyász nem ajánlotta,és egyik ismerősünk se oltotta be a lányát,úgyhogy én így maradtam,pedig szerettem volna megkapni,mert így félek :s és a szlovákiai barátnőm is beoltotta magát,én meg romániában lakok és nálunk nem hírdetik,annyira :s A szüleim azt mondják nem tesztelték még nagyon és elég veszélyes és el lehet kapni tőle más betegséget,egyik ismerősöm 6 év után tüdőrákot kapottt,pedig nem cigizett és semmi baja nem volt.
2015. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!