Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhen kívüli terhességtől...

Méhen kívüli terhességtől félek! Lentebb írtamröviden, szerinteteklehe, hogyméhen kívüli vagyok?

Figyelt kérdés
Decemberben menstruáltam utoljára, vettem nemrég egy tesztet, vagyis dupla tesztet, negatívat mutatott.1 hete barnás-véres folyásom van. Ma már a derekam is leakart szakadni, most is úgyfáj, hogy moccani se nagyon tudok. Amúgy 7 hónapja szültem. Ez lehet méhen kívüli terhesség? Nagyon félek!
2010. febr. 8. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Bármi is okozza a tüneteidet, a riadalom nem tesz jót. Mindenképpen menj el még ma orvoshoz, ha ilyen komoly fájdalmad van.

Jobbulást!

2010. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg fog jönni,biztos vagyok benne(ha még nem jött meg azóta).Ha szoptatsz,még rendszertelen lehet a ciklus és a hormonháztartás is be kell álljon.Ha negativ a teszt,nem vagy terhes.Nyugi! Menj orvoshoz,hogy beállitsa a ciklusod és nem fog barnás folydogálni.De ez amúgy magától is szokott rendeződni.
2010. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!