Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tavaly nyáron elkezdtem több...

Tavaly nyáron elkezdtem több helyen is szőrösödni (pl. : ujjak, has, kar feljebb stb) de gyenge, szőke szőrszálakról, inkább pihékről van szó. Ez hirsutizmus vagy alkati?

Figyelt kérdés
Régebben nem voltak ott szőrök. Kaptam cypromixet és azóta mintha nem nőne több, de a doki szerint minden eredményem jó.. Fodormenta teát is rendszeresen iszok, lehet az van jótékony hatással?
2015. jan. 22. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A nőiesség megélése fontos tényező és a bensőséges szex is .
2015. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hormontartalmú gyógyszert szedsz, akkor mindenre el kell készülni, mert teljesen felborítja a szervezet egészének hormonháztartását ráadásul nagyon lassan jön létre az egyensúly a gyógyszer abbahagyása után is.
2015. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor most mit tegyek? Szerintem ha nem szedném, már sokkal szőrösebb lennék! Nagyon megviselt ez lelkileg is, mostmár újra elfogadom magam(mert azért annyira nem vészes), de nagyon féltem, hogy eldurvul, ezért fordultam orvoshoz.

Hogy érted hogy a nőiesség megélése?

2015. jan. 22. 16:45
 4/5 Gasistar válasza:
0%
Ezzel nagyon vigyázz!!! Lehet, hogy átváltozol jetivé!
2015. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez több, mint valószínű. :D Ezért érnek a válaszaid 13%-ot, ha rajtam múlik, még ennél is kevesebbet.
2015. jan. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!