Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm első nőgyógyászati...

Barátnőm első nőgyógyászati vizsgálata?

Figyelt kérdés

Hali.


Barátnőm most megy hamarosan első nőgyógyászati vizsgálatára.. Engem ez nagyon rossz érzéssel tölt el, bár nem értem miért. Nem mutatom ki neki, hanem támogatom benne, hogy ne féljen, stb... Nem akarom hogy ne menjen el, mert ez kell, és a nőgyógyász napi 10 puncit lát.. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogy tereljem el a figyelmem, stb? Nektek nem volt még ilyen?


17/f


2015. jan. 25. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10? Inkább 50 :) Hidd el, tényleg a kutyát sem érdekli, neki ő is csak egy a sok közül. Ha szembe jön vele az utcán az orvos, még csak meg sem fogja jó eséllyel ismerni, pláne nem fog a puncija eszébe jutni. Úgy el fogja felejteni, mint ahogy tz után az anyagot elfelejti mindenki.

Gondolj arra, hogy ez egy ugyanolyan testrésze, mint bármi más, nem árt néha ellenőrzést csinálni, az ő érdeke.

2015. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legviccesebb az, hogy tényleg ezzel nyugtatom őt is, és magamat is.. :D De akkor is nagyon rossz érzés, és szeretném, hogy menjen, mert ezen át kell esni, és olyan mint egy fogorvos, de akkor is rossz.. :S
2015. jan. 25. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjen női nőgyógyászhoz, ha van felétek
2015. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is női orvost ajánlanék.
2015. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!