Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma észrevettem, hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma észrevettem, hogy az egyik mellem sokkal nagyobb a másiknál! 16éves vagyok, változhat ez még? Fiúk, titeket nagyon zavarna?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
képet esetleg csinálnál? :)
2011. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet csinálni, de most annyira megijedtem,soha nem vettem még észre.. az egyik sokkal nőiesebb és nagyobb a másik meg .. mintha 13 éves lennék:D
2011. jún. 30. 13:43
 3/26 anonim válasza:
71%

Teljesen természetes, hogy az egyik melled nagyobb, mint a másik. Mindenkinél így van. Először is azért, mert nem vagyunk szimmetrikusak, tehát a két szemed, a két füled, a két kezed és a két lábad sem egyforma:)

Másodszor pedig azért, mert bal oldalon a szívünk, ezért a bal mellünk nagyobb.

Egyébként, ha ma vetted észre, akkor nem hiszem, hogy olyan óriási a különbség. Ha olyan nagy lenne, már észrevetted volna :) Ne parázz:):):)

2011. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
a második válaszolónak teljes mértékben igaza van,nekem is nagyobb a bal mellem..:) én is 16 éves vagyok,és fura is mert ha választok egy melltartót a bal mellemre teljesen illik viszont a jobbra egy picit lezserebb,de nem vészes. nyugodj meg nincs semmi gond:)
2011. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nekem a jobb oldali a nagyobb, meg régóta észrevettem, de akkor még csak kis különbség volt,mostmeg elég durva! Bár mindig szemből néztem és akkor nem is nagyon tűnt föl, csak így előttem volt két tükör és abban, valami borzalmasan eltérő volt.
2011. jún. 30. 13:47
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem is a jobb nagyobb. De ne izgulj, 16 évesen ez még bőven változhat!
2011. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
A második vagyok :) A fiúkat ez nem érdekli:) Észre sem fogják venni:)
2011. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
az ember nem szimmetrikus..
2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

nekem a jobb cicim nagyobb mint a bal engem is kicsit zavart de a barátomat egyáltalán nem

16/L

2011. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyire biztattok :) de azért remélem még változik!
2011. jún. 30. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!