Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedules aluszekonysag faradts...

Szedules aluszekonysag faradtsag mitol lehet?

Figyelt kérdés
ma delelott nagyon erosen elkezdtem szedulni mintha mindjart osszeesnek. napok ota 10kor lecsukodik a szemem es reggel 6kor kelek de nem vagyok veszesen faradt. 17 eves lany vagyok, ciklusom ket hete volt szoval nem hiszem hogy terhes lennek bar kezdek aggodni, mivel ma mindket petefeszkem fajt, nem szur, nem gorcsol csak faj. egy hete meg vagyok fazva. nem tudom mi lehet.

2015. jan. 29. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet vírus, vérnyomás probléma, vashiány meg ki tudja. Ahelyett, hogy mi itt totózunk, menj el a háziorvoshodhoz.
2015. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

A szédülés, aluszékonyság vérszegénység, vitaminhiány és/vagy fényhiány miatt lehet. Szedj vitamint, egyél gyümölcsöt, zöldséget, szedj D-vitamint (napsütést pótolja valamelyest), vagy ha tudsz, járj szoliba, szaunába.


A petefészked meg valószínűleg ovuláció miatt fáj, azt írod, két hete volt meg, akkor pont félidőben járhatsz, amikor vannak ovulációs tünetek, általában fájdalom vagy folyás.

2015. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18. nap az elozo menstruacio ota
2015. jan. 29. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 18 nap, akkor meg ez már simán lehet PMS tünet.
2015. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szabalyosan 28 naponta szokott megjonni, elotte 10 nappal nem szokott kezdodni ilyen tunettel. fajni szokott elotte negy-ot nappal meg akkor ingerlekeny leszek meg egy csomo tunet kijon. de igy 10 nappal elotte furcsallom. ezert is aggodok a terhesseg miatt annak ellenere hogy megvolt. tudom, hulyeseg de akkor is..
2015. jan. 29. 14:10
 6/12 anonim ***** válasza:

A terhességnek nem a petefészekfájdalom a tünete. PMS a menzesz előtt másfél héttel is jelentkezhet, legyengült fizikai állapot vagy stressz esetén erősebbek a tünetei is. Ha félsz a terhességtől, tesztelj.

Én is pont így érzem magam, ahogy fenn leírtad, nekem a fényhiány és a tél tesz be, annyira gyenge vagyok, hogy ilyenkor még az ovulációmat is érzem, jó fájdalmas az is. Aztán tavasszal minden megjavul.

2015. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt veszem eszre hogy koldoktol lefele fel van puffadva a hasam es kemeny. erre tudtok valami magyarazatot?
2015. jan. 29. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, azt, hogy meg fog jönni :) nem szoktál puffadni olyankor? mert az is normál, de mondom, ha félsz a terhességtől, ne vizsgálgasd magad, mert csak idegesebb leszel: tesztelj és akkor legalább nincs több találgatás.
2015. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat:)
2015. jan. 29. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is szédülök nagyon, és szintén fáradt vagyok. Orvostól orvoshoz küldtek, azt mondták stressz miatt lehet. Nem szoktál idegeskedni? (17L)
2015. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!