Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veszélyes a HPV elleni oltás? :S

Veszélyes a HPV elleni oltás? :S

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nemsoká emgfogom kapni a 2. oltásomat, de azt olvastam, hogy rengeteg tini rosszul lett a 2. oltás után...és hogy elég durva dolgok is voltak:S

kell hogy féljek? vagy kizárt hogy bármi gond is legyen?

a nőgyógyász azt mondta, hogy helyes, hogy beadatom meg mindenki csak ajánlani tudja

mit gondoltok?


2010. febr. 9. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is beadták, már túl vagyok mind a hárman, nekem nem lett semmi bajom:)

Mindennek van mellékhatása, de szerintem jobban megéri, mintha elkapnád a HPV-t és mehetsz kés alá vagy még rosszabb. Nyugodj meg, elég kevés az esély rá, hogy rosszul leszel, max lázad lesz, de az minden oltásnál mellékhatás:)

Ha mégis nagyon-nagyon-nagyon rosszul éreznéd magad utána, akkor doki, de ne aggódj akkor sem: ők azért vannak, hogy segítsenek:)

Csak hajrá és bátorság... no meg sok pozitív gondolat :)

2010. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:D
2010. febr. 9. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a tűtől féltem de az orvos olyan szépen beadta hogy nem is éreztem. Mondanom sem kell semmi bajom nem volt egyiktől sem, ennek kb.1-2éve már.Ne aggódj!
2010. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!